Rochii superbe de primavara de la StarShinerS

Salutare dragele mele,

Astazi va voi vorbi despre rochii de primavara . Sunt sigura ca in garderoba fiecarei femei exista multe rochii care mai de care mai frumoase si viu colorate. Fie ca sunt scurte sau lungi, din dantela ,voal sau din bumbac rochiile sunt obiectele vestimentare cele mai iubite si apreciate de femei. Chiar daca uneori garderoba personala pare ca este plina niciodata nu vom putea spune nu unor noi comori pe care sa le adaugam in colectia personala. Cum sa putem sa ne abtinem sa facem noi achizitii in materie de rochii de primavara cand StarShinerS a decis sa lanseze o noua colectie absolut minunata si accesibila pentru toate buzunarele?

Normal ca nu putem ,asa ca haideti la cumparaturi dragilor pe StarShinerS.ro , pasiti cu incredere in universul rochiilor superbe care ne asteapta sa le luam la noi acasa, delectati- va privirile, verificati marimile si culorile disponibile, faceti-va cont pe site, asta daca nu aveti deja si comandati cu incredere. Fie ca aveti nevoie de rochii de zi sau de seara cu siguranta la StarShinerS veti gasi rochiile potrivite pentru orice ocazie.

In continuare vreau sa va arat ce rochii minunate  am de gand sa comand din noua colectie de rochii de primavara de la StarShiners.

In topul preferintelor mele se afla aceasta rochita cu decolteu adanc deosebit de frumoasa si sexi. Aceasta rochie este disponibila acum pe site in 3 nuante burgundy, negru si gri. Este un model de rochie care poate fi purtata la diferite ocazii.

191761

Am ales si o rochie cu maneca lunga pentru acest anotimp capricos numai buna de purtat in zilele mai putin calduroase.

191647

Si nu in ultimul rand o rochie scurta neagra, simpla dar in acelasi timp sexy care nu ar trebui sa lipseasca din garderoba proprie.

200718

Aceste rochite se afla in acest moment in oferta speciala le puteti achizitiona si voi de la StarShinerS la preturi foarte bune.

E momentul potrivit sa faceti cumparaturi de la StarShinerS , veti gasi aici cele mai frumoase rochii de primavara cat si incaltaminte, accesorii si alte articole vestimentare la cele mai bune preturi. Spor la shopping!

 

Easter is coming with big sales on Shein

Shein este primul magazin chinezesc de pe care am achizitionat haine online. Primul si cel mai drag mie pentru ca am facut numai achizitii una si una de care sunt foarte mandra.

Ca orice femeie ador reducerile mai ales la haine si accesorii asa ca atunci cand le intalnesc nu mai stau pe ganduri ci profit la maxim de oferte si imi imbogatesc garderoba in mod repetat.

Astazi va arat oferta de Pasti de la Shein. Reduceri de pana la 45% . Oferta valabila pana pe 28.03.2016. Eu deja am profitat. Nu uitati sa adaugati codurile de reducere in functie de valoarea comenzii.

Acum sa va arat ce minunatii de rochite mi-am comandat de la Shein si de aceasta data.

Rochita cu imprimeu floral, poate ca deja ati observat ca am o slabiciune pentru aceste rochite vesele de primavara.

O alta rochita superba am gasit tot la Shein in oferta speciala.

 

Inca o rochie interesanta si foarte ieftina pe care nu puteam sa nu o remarc!

Ce parere aveti despre noua oferta de la Shein? Dar despre alegerile mele?

Whishlist Romwe for Easter

Salutare,

In curand va fi Pastele la catolici si din acest motiv marile magazine online  de fashion ne intampina cu reduceri senzationale la sute de produse. Astazi vreau sa va arat ce reduceri ne-a pregatit si de aceasta data Romwe.

O promotie foarte atractiva cu reduceri de pana la 65%. Nu uitati sa adaugati codul de reducere de mai jos.

M-am limitat la cateva produse , lista dorintelor ar fi prea mare ca sa la adaug aici pe toate asa ca va prezint produsele castigatoarele din wishlistul meu pentru sfintele sarbatori de Pasti.

O sa incep cu o rochita superba care mi se pare wow redusa cu 47% in aceasta perioada.

O alta rochie cu flori pe care o sa o port cu drag la diferite ocazii.

Am adaugat si o geanta cu o reducere 55% foarte frumoasa.

M-am bucurat enorm ca am gasit la Romwe o trusa competa de pensule pentru machiaj redusa de asemenea cu 57%.

Ce parere aveti de alegerile mele? Voi ce cadouri va faceti primavara aceasta de la Romwe?

 

O rochita perfecta de primavara

Salutare,

Va anuntam zilele trecute ca am primit o rochita superba de la Shein si ca urmeaza sa fac poze cu ea sa v-o arat. Ei bine, am facut pozele nu afara asa cum intentionam caci vremea nu a tinut cu mine ci in intimitatea caminului .

Eu zic ca se vede si in aceste poze cat e de frumoasa rochia. Mie imi place foarte mult, singurul meu regret este ca imi este cam scurta si nu am mai purtat de ceva vreme rochite mini, dar pentru toate exista un inceput nu-i asa?

 

shein1

shein2

shein4

shein3

Am purtat rochie Shein

Nu-i asa ca este minunata?

Ce parere aveti despre rochia mea de primavara de la Shein?

 

 

O gecuta perfecta pentru primavara

A sosit momentul sa va prezint noua mea gecuta de primavara. O gecuta frumoasa, usor de asortat datorita faptului ca e neagra si are si un model deosebit.

Este o gecuta din imitatie de piele care arata foarte bine si este de calitate superioara si am gasit-o la Shein la un pret foarte bun.

Vineri am reusit sa ajung la vama sa o ridic si inca de pe atunci am inceput sa o port cu drag. Astazi am iesit cu prichideii pe afara si am profitat de soare ca sa fac si cateva poze cu noua mea achizitie.

 

12421443_1104210802952142_592044544_n

G2

g4

 

 

Am purtat Geaca Shein

Blugi Random

Adidasi Nike

 

Ce parere aveti de gecuta mea de primavara?

Noile achizitii de la Dresslink

Salutare,

Dupa cum bine stiti am mai facut de curand o comanda la Dresslink, comanda care de aceasta data s-a lasat asteptata mai mult timp, insa a meritat pe deplin asteptarea. Am primit un palton si o bluza, ambele deosebit de frumoase si de calitate.

Paltonul vreau sa vi-l arat in continuare. L-am purtat sambata la un botez . Mie mi-a placut sa il port , singurul inconvenient a fost ca nu este gros si am cam inghetat intr-o seara de primavara racoaroasa. Materialul din care este confectionat paltonul este placut la atingere iar blanita este detasabila. Eu zic ca am facut o alegere inspirata. Voi ce credeti?

palton 2

Am purtat Palton Dresslink

Rochie Yokko

Ce parere aveti despre tinuta mea de sambata seara?

 

 

Happy Women’s Day!

La multi ani doamne si domnisoare!

Astazi este 8 Martie. Ziua noastra, a femeilor din toata lumea. Astazi suntem felicitate si primim multe cadouri. O sa fie o zi super!

Si daca tot vorbesc despre cadouri haideti sa va arat noul meu wishlist de la Shein. Poate ca se gaseste cineva sa-mi faca cadou aceste rochite superbe de care m-am indragostit.

Sa incepem cu prima rochie absolut senzationala.

O alta rochie foarte draguta

Sau aceasta rochita rosie.

Sau de ce nu aceasta rochita neagra perfecta pentru orice ocazie.

Ce parere aveti despre alegerile mele? Nu-i asa ca sunt superbe? Daca ar fi sa aleg numai o singura rochie mi-ar fi foarte greu sa o aleg pe cea care imi place cel mai mult pentru ca imi plac toate 🙂

Spor la cumparaturi !

O zi frumoasa ca voi!